
Перфоратор Procraft BH1400DFR
2 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: BH1400DFR
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Procraft BH1400DFR — напівпрофесійний електроінструмент потужністю 1400 Вт, призначений для свердління великих отворів і демонтажних будівельних робіт. Технічні особливості моделі має три режими роботи — свердління, свердління + удар, удар. Швидке перемикання режимів за допомогою круглого важеля на корпусі пристрою. Діаметр свердління металевих конструкцій — 13 мм, бетону — 26 мм, масиву — 30 мм. Продуктивність — до 3900 ударів за хвилину з можливістю регулювання. У комплекті два змінні патрони — ключовий свердлильний і DFR, які можна швидко поміняти способом простого натискання на посадкове гніздо й автоматичний фіксатор. Є обмежувач глибини для свердління ідеально рівних акуратних отворів. Переваги перфоратора Інструмент укомплектований змінними патронами — швидкозатискним свердлильним і DFR. Їх можна змінювати, натискаючи на посадкове гніздо. Має міцний корпус із міцного пластику, у передній частині є додаткова гумова ручка, завдяки якій інструмент зручно лежить у руці. Усі робочі клавіші розташовані в зручному для рук місці. Комплектація інструменту містить пластиковий кейс, три бури різного діаметра, зубило, піка, напрямну. З урахуванням усіх переваг моделі Procraft BH1400DFR сміливо можна назвати найкращим перфоратором у своїй ціновій категорії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 790 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-900 об/хв |
| Вага | 3 кг |
| Бур | 3 шт. |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Енергія удапу | 3 Дж |
| Піка | Є |
| Зубило | Є |
| Напрямна | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число ударів | 0-3900 уд/хв |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/26/13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴









