
Газонокосарка бензинова Procraft PLM460
13 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: PLM460
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка бензинова Procraft PLM 460 — це ідеальний апарат для того, щоб рівномірно та швидко скошувати траву на галявинках і газонах. Пристрій обладнаний потужним бензиновим двигуном, що не потребує трудомісткого обслуговування. Інструмент має чудову продуктивність навіть за найінтенсивніших експлуатаційних режимів. Газонокосарка легко впорається з будь-якими, поставленими перед нею завданнями. Чому варто купити газонокосарку бензинову Procraft PLM 460? Є низка переваг придбання цього пристрою: у ньому встановлений моторизований привод; має ефективну систему охолодження; має високу функціональність; під час роботи з інструментом є можливість вибору оптимальної висоти скосу (7 рівнів) і використання функції мульчування; пристрій обладнаний тразбірником на 50 літрів; ширина скошування трави — 457 мм; прилад укомплектований додатковим ножем. Купити газонокосарку бензинову Procraft PLM 460 в інтернет-магазині Procraft ви можете всього за кілька кліків за кілька хвилин. А якщо у вас раптом з'явилися якісь питання щодо товару, телефонуйте телефоном! Ми з радістю розповімо на них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Гарантований рівень звукової потужності | 96 дБ(А) |
| Кришка для бічного віскіду | 1 шт |
| Максимальне значення вібрацій | 5.856 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Потужність | 2,6 кВт |
| Ніж | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Об'єм двигуна | 146 см3 |
| Рівень звукової потужності | 95.05 дБ (А); К = 0.47 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | 83.1 дБ(А); К = 3 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Ширина скошування області | 457 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 290 ₴








