Ударний дриль Procraft PS1100 — це дуже потужний і досить універсальний інструмент, із широким функціоналом, який сьогодні вибирають і професійні майстри, і прихильники, які займаються ремонтними роботами. Цей апарат може застосовуватися для свердління металевих, кам'яних і дерев'яних поверхонь; свердління бетону з ударом; закручування шурупів. Інструмент має дуже надійний двигун, а замок вимикача робить його незамінним у разі тривалого застосування. Також він має допоміжну ручку, яка може використовуватися під різним кутом і розвертатися на 90 градусів в обидві сторони. Чому вам варто купити ударний дриль Procraft PS1100? Вам варто придивитися в нашому інтернет-магазині до ударної дрилі Procraft PS1100, тому що вона має такі переваги: покращений пил; можливість регулювання обертів у діапазоні від 0 до 3000 об./хв; редуктор із підвищеною надійністю; функцію реверсу; прогумовану ручку; потужність роботи 1100 Вт; два режими роботи: удар зі свердлінням і свердління; Ціна на ударний дриль Procraft PS1100 дуже висока, що відрізняє її від аналогічних інструментів на ринку. Купити товар ви можете на нашому сайті всього за кілька кліків. Якщо у вас залишилися питання — телефонуйте, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова рукоять | Є |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 25 / — / 10 |
| Клас захисту | II |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 810 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3.27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 88 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
| Щітки | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴










