
Машина шліфувальна PROCRAFT EX750 для стін і стелі СУМКА
6 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: EX750_S
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Універсальна шліфмашина Procraft EX750 для стін і стелі — це полегшена модель вагою 11.5 кг разом із кейсом і комплектацією. Маркування EX750 говорить про потужність 750 Вт. Продається в пластмасовому, місткому кейсі, зручному для перенесення та міцному, на нього можна сісти й навіть встати.
Верстат розкладний із переломом транспортування, фіксований металевою щоколдою, має додаткову ручку подовжувач. На ручці розміщена кнопка вмикання з фіксатором у ввімкненому положенні та регулятор швидкостей обертів двигуна.
До комплекту шліфувальної машини входить:
1 круглий майданчик, імпульси від 800 до 1750 обертів на/хв;
1 трикутний майданчик, імпульси 3000 — 6000 обертів в/хв;
6 круглих дисків різної зернистості від Р80-Р240;
6 трикутних дисків різної зернистості від Р80-Р240;
шланг для під'єднання до пилососа з металевим армуванням — 3 м;
запасний комплект щіток;
пружина для фіксації платформ;
шайби для виставлення робіт;
Ущільнювальні гумки для під'єднання пилососа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 11,5 кг |
| Вібрація | ah = 3,95/s2, K = 1,5m/s2 |
| Клас ізоляції | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 750 Вт |
| Наждакові кола | 6 шт. |
| Наждакові трикутники | 6 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Рівень звукової потужності | Lwa = 102 dB(A), Kwa = 3dB(A) |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Сумка | Є |
| Трикутна насадка | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | Lpa = 91 dB(A), Kpa = 3dB(A) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 - 6000 об/хв |
| Число оборотів холостого ходу кола | 800 - 1750 об/хв |
| Шланг | до 3х м |
| Щітки | 1 комплект |
- Ціна: 6 090 ₴









