
Фрезер Procraft POB1700
2 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: POB1700
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель фрезера PROCRAFT РОВ1700 постачається в комплекті з 12 фрезами. Пристрій призначений для використання в столярних майстернях, а також у побутових умовах на спеціально обладнаних ділянках. Фрезер підходить для роботи з дерев'яними матеріалами та елементами з дерева. Особливості PROCRAFT РОВ1700 Деякі особливості моделі: запускається завдяки однофазному комутаторному двигуну; потужність двигуна становить 1700 Вт; можливість регулювання рівня обертів (кількості, яке може варіюватися між 16 і 30 тисячами); передбачений регулятор глибини фрезерування; підвищений захист від пилу. До комплексу входить 12 різновидів фрез, які можна змінювати залежно від мети планованої роботи. Переваги Серед переваг представленої моделі фрезера можна виділити: досить висока потужність, що дає змогу створювати необхідні лінії в дереві швидко та точно; велика кількість обертів, серед яких можна вибрати один із декількох проміжних варіантів. Фрезер працює від мережі, він обладнаний міцним корпусом, зручною ручкою й загалом отримав вдалу конструкцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1200 Вт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 16000-30000 об/хв |
| Вага | 4 кг |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | Права ручка – 2,45 м/с2, Ліва – 3,918 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Діаметр цанги | 6/8 мм |
| Клас захисту | II |
| Напрямна | 2 шт. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Глибина фрезерування | 0-50 мм |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Набор фрез | 12 шт. |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Упорна лінійка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴





