Продуктивний професійний компактний осушувач від німецької компанії Procraft DH80 з чудовими параметрами.
модель Procraft DH80 — це портативний осушувач повітря, який ідеально підходить для невеликих приміщень. Завдяки технології Пельтьє, осушувач — малошумний, енергоефективний, допомагає усунути вологу та конденсат у будинку.
Резервуар для води вміщує до 1,5 літра води, тому його можна використовувати впродовж декількох днів без частих спустошення.
Коли резервуар для води заповниться, пристрій автоматично вимкнеться, а зручний індикатор попередить про потребу спорожнення резервуара. Обладнаний гумовими ніжками для максимальної стійкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 43 кг |
| Категорія захисту | IP22 |
| Клас ізоляції | Клас І |
| Колеса | 2 шт |
| Максимальна продуктивність | 70 л/д |
| Потужність | 1300 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Номінальний струм | 4.7 А |
| Робоча температура | 5 ~ 35 °C |
| Рівень шуму | 58 dB |
| Холодоагент | R290/200g |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шланг | до 1 метру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 990 ₴









