Зварювальна маска Procraft SPH90-800-C — це ідеальний пристрій, який допомагає повністю захистити очі людини під час зварювання. У цьому апараті використовуються методи, як-от PAW, FLUX, MAG, MMA, WIG і MIG. Крім процесу зварювання, він також може застосовуватися оператором під час плазмового різання, газоплазмового різання та під час шліфувальних робіт. Особливості моделі Procraft SPH90-800-C Цей аксесуар живиться за допомогою двох літієвих батарей та однієї сонячної батареї. Все це допомагає економити електрику та робить апарат безпечнішим для екології. У масці Procraft SPH90-800-C є чотири оптичні датчики. Вона має дуже невелику вагу 600 грамів, завдяки чому оператор може використовувати її тривалий час і не втомлюватися в процесі зварювання. Якщо ви думаєте про те, щоб придбати цю зварювальну маску, то ви обов'язково маєте ознайомитися з її технічними характеристиками. Ось основні з них: в аксесуарі використаний найвищий оптичний клас і дорівнює 1/1/1/1/1 EN379; час, за який спрацьовує фільтр, дорівнює показнику 1/25000; у цьому апараті є можливість настроювання автоматичного затемнення в діапазоні DIN 9-13; у світлому стані використаний ступінь захисту очей оператора в діапазоні DIN 4. Головним аксесуаром можна керувати із зовнішнього боку, що спрощує оператору роботу та прискорює сам процес зварювання. У разі, якщо ви хочете придбати комфортну маску, яка якісно захистила зір, то вам варто обов'язково звернути свою увагу на Procraft SPH90-800-C. Вона зроблена за сучасними технологіями та з використанням високоякісних матеріалів, , а також вирізняється тривалим терміном роботи без зламання. А завдяки простому керуванню маску можуть використовувати як професійні фахівці, так і прості люди для робіт із домашнього господарства. Як вибрати маску зварювальну Procraft SPH90-800-C в інтернет-магазині? Якщо ви звернули свою увагу на зварювальну маску Procraft SPH90-800-C, купити її ви можете в нас. Щоб зробити замовлення в нашому інтернет-магазині, вам просто варто додати обраний товар у кошик і дотримуватися подальших інструкцій щодо оформлення покупки. На це вам буде потрібно лише кілька хвилин. Доставку ми виробляємо по всій Україні за допомогою транспортної компанії. Також у нас ви зможете знайти маску зварювальну Procraft SPH90-800-C, ціна на яку вас приємно здивує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Інші функції | Самоперевірка фільтра та індикатор низького заряду |
| Діапазон затримки відкриття після зварювання | 0,1 - 1,0 с |
| Екран хамелеон | 1 шт |
| Захисне скло | 1 шт |
| Захист | DIN 16 |
| Джерело живлення | Сонячна батарея та змінні літієві батареї 2хCR2450 |
| Кріплення | Є |
| Кількість сенсорів | 4 |
| Робоча температура | від -5°C до +55°C |
| Рейтинг TIG AMP | DC ≥ 5, АС ≥ 5 |
| Розмір оглядового вікна | 98х43 мм |
| Світлий стан | DIN 4 |
| Темний стан | 9-13 DIN |
| Температура зберігання | від -20°C до +70°C |
| Установчий розмір фільтра | 126х102 мм |
| Час затемнення | 1/25000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴







