За допомогою стрічкової машини Procraft PBS1400 виконуються такі роботи, як шліфування дерев'яних виробів або зняття фарби/лаку з покриттів. Найчастіше його використовують у столярних майстернях або в домашніх умовах під час будівельних і ремонтних робіт. Особливості стрічкової машини Модель Procraft PBS1400 має досить продуктивний двигун із потужністю 1400 Вт і здатна впоратися навіть із важкооброблюваних матеріалів. Серед інших особливостей виділяють: захист від перегрівання регулятора натягу, необхідну для спрощення заміни та калібрування шліфувальної стрічки; 6 швидкостей обертання стрічки; мішок для збирання пилу, для запобігання вдиханню найдрібніших частинок під час роботи верстата. За стрічковою машиною просто доглядати — досить лише регулярно очищати пилозбірник і міняти шліфувальну стрічку. За належного способу використання інструмент слугуватиме максимально довго. Де можна купити? У нашому інтернет-магазині ви можете за доступною ціною замовити шліфмашину Procraft PBS1400. Наші менеджери проконсультують вас із будь-якого питання та допоможуть оформити заявку на якісний і функціональний інструмент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,3 Кг |
| Довжина стрічки | 457 мм |
| Потужність | 1350 Вт |
| Наждачний стрічка | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Струбцина | 2 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Швидкість протягування стрічки | 120-260 м/хв |
| Ширина стрічки | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴









