
Машина шліфувальна Procraft PM2100K
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: PM2100K
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полірувальна машина Procraft PM2100K поєднала переваги попередніх версій. Вона здатна виконувати великий список завдань завдяки особливостям конструкції. Переваги пристрою Плюси конструкції можна перерахувати: Електричний двигун потужністю 2100 Вт. 3200 обертів за хвилину. Можливість регулювати кількість обертів. Полегшений корпус. Зручна знімна ручка. На корпусі пристрою передбачені вентиляційні отвори для охолодження механізму. Плавний запуск. Полірувальна машинка добре підійде для оброблення металу, пластику, дерева, лакофарбових покриттів. Завдяки функції регулювання кількості обертів можна налаштовувати апарат для виконання завдань, різних за типом. Передбачена можливість використання насадок діаметр яких становить 180 мм, тому пошук витратних матеріалів не становить труднощів. Для замовлення обладнання вибирайте в каталозі нашого магазину потрібну позицію та оформляйте заявку за допомогою спеціальної форми на сайті. У разі виникнення проблем із вибором або подаванням заявки ви можете звернутися по допомогу до нашого менеджера. Завжди доступні докладні консультації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,1 Кг |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Додаткова регулювальна ручка | 1 шт. |
| Потужність | 1400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 1 шт. |
| Регулювання оборотів | Є |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 600-3200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴







