Бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62 — професійне обладнання для буріння свердловин у землі, іншій твердій поверхні. Згодом свердловини використовуються в будівельних цілях, для встановлення стовпів, різного роду конструкцій, а також для саджання чагарників та інших рослин, виконання робіт із упорядкування. Говорячи про переваги обладнання, варто зазначити: високий рівень надійності; наявність антивібраційної системи; простоту запуску в будь-яких погодних умовах; легкий запуск непрогрітого двигуна завдяки наявності спеціального насоса; наявність стійкого до механічному впливу корпусу. Агрегат обладнаний бензиновим двигуном, для запуску якого використовується АІ-92. Керувати пристроєм підвищеної потужності можуть 2 оператори. Допускається використання різних шнеків. Як купити обладнання Пропонуємо купити бензобур Procraft PROFESSIONAL GD62 у нашому інтернет-магазині. Доставка товару відбувається відповідно до узгодженого з замовником терміном. Є можливість самовитягу. Надається гарантія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина шнека | 800 мм / 1000 мм |
| Потужність | За 6500 об./хв-1820 Вт |
| Робочий об'єм двигуна | 58 СС |
| Число оборотів холостого ходу | від 3500 до 8000 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
| Ширина шнека | 80 / 150 / 200 / 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴






