Тельфер вертикального типу PROCRAFT ТР1000 — складна підіймальна система. Базис механізму підіймання — синхронний електродвигун. Основою структури підіймача є каркас, виготовлений із високоміцного сплаву сталі з підвищеним вмістом вуглецю. На каркасному складнику закріплені напрямні елементи. Рекомендації щодо використання Підвісний кафер чудово підійде для підйомів і переміщення вантажів різних габаритів у межах технічних приміщень. Майстерні, гаражі, ремонтні бокси й автомайстерні — Procraft ТР1000 стане незамінним помічником у будь-якому виробництві або на сервісній станції. Демонтаж вузлів і силових агрегатів, виробництво тротуарної плитки або переміщення готової продукції — будь-яке завдання виконало. Особливості ельфера Ряд переваг PROCRAFT ТР1000 можна оцінити тільки, почавши використовувати тельфер: віддалене керування підіймачем; великий запас потужності електродвигуна; невеликі габарити; ціна вигідна, якість у пріоритеті. Двигун надійно фіксується на міцному каркасі та є основним силовим елементом конструкції. Обмоткові витки захищені термостійким лакувальним покриттям, нівелюючи вплив полюсних перевантажених температур. Вал обладнаний надійними підшипниками закритого типу мастила. Пиловий та антикорозійний захист реалізовані на рівні європейських стандартів. Сертифікований за протоколом IP.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 32 кг |
| Діаметр линви | 6 мм |
| Кріплення | Є |
| Максимальна вантажність | 1000 кг |
| Максимальна висота підіймання | 20 м |
| Максимальна швидкість підіймання | 8 м/хв |
| Потужність | 1600 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Трос | 20 м. |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 620 ₴



