Що являє собою дискова пилка Procraft KR2300? Дискова циркуляційна електропила Procraft KR2300 є надійним багатофункціональним інструментом, здатним зробити розпилювання деревини під різними кутами. Вона призначена для роботи з 185-мм твердосплавними пилковими дисками. В оснастці інструмента є надійний електромотор у 2300 Вт. Обмотка його якоря повністю мідна. У пилки є вінілова, досить міцна ручка, що запобігає вислизанню й дає змогу тримати пилу в руках впевнено. Для точнішого різання пилка обладнана бічною лінійкою. З цією дисковою пилкою можливий розпилювання деревини за прямого зрізання 60 мм, під кутом 45 градусів — 45 мм. Переваги дискової пили Основними особливостями дискової пили Procraft KR2300 є: наявність сучасного, продуманого дизайну; корпус ергономічної форми, здатний захистити внутрішні деталі від зовнішнього несприятливого впливу; наявність міцної станини; можливість змінити кут нахилу різального диска; наявність у комплекті 2 пиляльних дисків; можливість блокування редуктора; захист від перегрівання та вібрацій; низький рівень шуму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Блокування редуктора | Є |
| Вага | 5,0 Кг |
| Глибина пропила | за 45° — 45 мм, за 90° — 60 мм |
| Диск | 2 шт |
| Діаметр пильного диска | 185 мм |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Лінійка паралельного різу | 1 шт |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут нахилу | 0° - 45° |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴









