
Подрібнювач гілок Procraft PSL2400
5 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSL2400
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Ключові особливості:
Великий діаметр подрібнюваних гілок
Бак для подрібнених матеріалів великого обсягу
Обладнаний двома колесами великого радіуса та ручкою для зручного транспортування.
Електричний двигун для екологічності використання
Садовий подрібнювач гілок Procraft PSL-2500 використовується для утилізації рослинних відходів, наприклад гілок, стебел (крім трави). Виділяється низьким рівнем шуму. Інструмент обладнаний контейнером 35 л. Гострі ножі забезпечують чудову різальну здатність. Штовхач слугує для безпечного подавання гілок. Завдяки невеликій вазі та стійкій колісній парі його легко транспортувати. Обладнаний запобіжником для захисту двигуна від перегрівання.
Внимание! Для подрібнення конкретного листя подрібнювач не призначений.
Технічні характеристики:
Тип двигуна: електричний
Потужність: 2400 Вт
Подрібнювальна система: ножі
Кількість ножів: 2 шт
Максимальна кількість обертів: 4200 об/хв
Максимальний діаметр гілок: 45 мм
Форм-фактор: пересувний
Колеса: да
Травозборник: да
Об'єм контейнера: 35 л
Матеріал травозбірника: тканина
Матеріал корпусу: пластик
Захист від перевантаження: так
Довжина кабелю живлення: 30 см.
Ступінь захисту: IPX4
Клас захисту: II
Вага: 10.3 кг
Комплектація
Садовий подрібнювач
Травозборник
Штовхач
Колеса 2 шт
Ключ
Інструкція
Гарантійний талон
Ми — офіційний дилер торгової марки Procraft в Україні. Остерігайтеся підробок і сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструмента та комплектація можуть відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне та програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача для підвищення його споживчих якості. Магазин не відповідає за зміни, внесені виробником.
Характеристики
Характеристики електродвигуна, акумулятора
Споживана потужність 2400 Вт.
Живлення Мережа 220 В
Максимальна кількість обертів 4200 об/хв
Габаритні розміри
Вага 10.3 кг
Основні
Виробник Procraft
Гарантійний термін 24 міс
Форм-фактор Пересувний
Стан Новий
Тип травозбірника М'який травозбірник
Об'єм травозбірника 35 л.
Тип приводу Електродвигун (від мережі)
Максимальний діаметр гілок 45 мм.
Різальний механізм Ножевий
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 2400 Вт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,5 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Клас захисту | IPX4 (II) |
| Колеса | 2 шт |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Приймальний мішок | 1 шт |
| Сумка для збору | 35 л |
| Кришка колеса | 2 шт |
- Ціна: 5 850 ₴







