Акумуляторна міні болгарка Procraft PGA12
-
Число оборотів холостого ходу 20,000 об/хв
-
Вага 0,735 г
-
Плавний пуск Є
-
Діаметр пильного диска 76 мм
-
Тип двигуна Безщітковий
-
Посадковий діаметр 10 мм
-
Напруга зарядного пристрою 220 В
-
Частота зарядного пристрою 50 Гц
-
Клас захисту II
-
Рівень звукового тиску LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності LwA =86 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень захисту IPXO
-
Напруга акумулятора 12 В
-
Ємність аккумулятору 2 Аг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень звукового тиску | LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Діаметр пильного диска | 76 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 20,000 об/хв |
| Вага | 0,735 г |
| Додаткова рукоять | Немає |
| Рівень звукової потужності | LwA =86 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Плавний пуск | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Ємність аккумулятору | 2 Аг |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Диск | 1 шт |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | II |
| Шестигранник | 1 шт |
| Посадковий діаметр | 10 мм |
| Рівень захисту | IPXO |
| Захисний кожух | Є |
| Паковання | Є |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴







