Торцювальна пилка Procraft PGS256 — це ідеальний інструмент для роботи з ДСП, ДВП, дерев'яними конструкціями, ламінатом, композитними матеріалами та іншими. Він стане незамінним інструментом у домашньому господарстві або професійній діяльності. Торцювальна пила Procraft PGS256, купити яку ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків, має такі переваги: лазерну напрямну, завдяки якій процес розпилювання стане ще комфортнішим; подвійну систему видалення пилу, , завдяки якій ви працюватимете в чистоті; функцію протягування; функцію блокування шпинделя Якщо говорити про характеристики пилки, то вони такі: потужність: 2000 Вт; висота: 30 мм; кількість зубів: 40; напруга: 220 °C; глибина пропилювання: 90 мм. Як купити торцювальну пилку Procraft PGS256 в інтернет-магазині Procraft? У нас представлена торцювальна пила Procraft PGS256, ціна якої вас приємно здивує. Щоб зробити покупку, вам досить додати товар до кошика та дотримуватися подальших інструкцій з оформлення замовлення. Якщо у вас залишилися хоч якісь питання, обов'язково зв'язуйтеся з нами комфортним способом. Ми з радістю розповімо на них.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Вага | 14 кг |
| Вібрація | 2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Висота | 30 мм |
| Гайковий ключ | 1 шт |
| Глибина пропила | 90 мм |
| Диск | 1 шт |
| Клас захисту | II |
| Кількість зубів | 40 |
| Лазер | Class 2, P - 1mW, 650 nm |
| Максимальний різ | 0° х 0° — 340х90 мм; 0° х 45° - 340х45 мм; 45° х 0° - 240х90 мм; 45° х 45° - 240x45 мм |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Розмір диска | 255 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
| Щітки | 2 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 975 ₴






