Ланцюгова пилка GES22-40B Grunhelm — універсальна та потужна пилка для швидкого розпилювання деревини, заготівлі дров, для зрізання сучків, догляду за садом і роботи на будівельному майданчику. Компактний розмір і невелика вага дасть змогу використовувати цей інструмент як професіоналам, так і не таким прогресивним користувачам. Антивібраційна система знижує вплив вібрації на організм. Інструмент обладнаний автоматичним змащенням ланцюга та блокуванням кнопки увімкнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувацькі характеристики | |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 350 мм |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Ланцюг | 35 |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Шина | 35 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Номінальна напруга | 40 В |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 20 м/с |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴

