Бензопила ланцюгова БП-45-18PRO Світязь — якісний високоефективний інструмент. Важливими перевагами цієї моделі є автоолива ланцюга, хромований циліндр, а також індикатор рівня оливи. Для зручного використання передбачена антивібраційна система, а для безпеки користувача — ектерне гальмування й захист від зворотного удару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Довжина шини | 350 мм |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Ланцюг | 35 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 40 В |
| Плавний пуск | Є |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 20 м/с |
| Шина | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 328 ₴

