Бензинова пилка Forte FGS59-18MG створена з урахуванням сучасних норм і стандартів, призначена для заготівлі дров, обрізання гілок і дерев. Виділяється невеликим рівнем споживання палива.
Бензопила обладнана надійним 2-тактним двигуном, потужність якого становить 2,9 кВт (3,9 к.с.), робочий об'єм двигуна становить 59 куб.см. Стіни циліндра мають хромоване напилення, поршень обладнаний двома кільцями, що робить чимале вплив на підвищення експлуатаційного ресурсу всього інструмента.
Мотопила обладнана магнезійним стартером із посиленою пусковою системою, що дає змогу полегшити зусилля оператора під час старту роботи, а також запобігти передчасному обриву шнура. Ця модель має систему автоматичного змащення ланцюга, яка своєчасно обробляє мастильний матеріал різальним ланцюгом і шину.
Ланцюгова пилка постачається в комплекті з фірмовою шиною, довжина якої становить 18 дюймів, що дає змогу розпилювати деревину малого та великого діаметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Довжина шини | 350 мм |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Ланцюг | 35 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 40 В |
| Плавний пуск | Є |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 20 м/с |
| Шина | 35 |
- Ціна: 3 815 ₴

