
Бензопила ланцюгова Forte FGS41-16
3 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 77652
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Forte FGS41-16 Бензопила ланцюгова
Бензопила ланцюгова Forte FGS41-16 має потужність 2500 Вт і об'єм двигуна 41 см3. Об'єм паливного бака 0.55 л. Довжина шини 40 см.
Характеристики ланцюга 16" — крок 3/8/ товщина 1.3 мм/57 зубців гальмо ланцюга
Особливості
- Система Easy Start, Quick Stop
- Автоматичне змащення ланцюга
- Захист від удару у відповідь
- Праймер для легкого запуску
- Зменшені габарити та вага
Комплектація
- Ланцюгова пила — 1 шина/1 ланцюг
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувацькі характеристики | |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 350 мм |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Ланцюг | 35 |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Шина | 35 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Номінальна напруга | 40 В |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 20 м/с |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460 ₴
