Ланцюгова акумуляторна пила Haisser HS CS 3640 має потужний безщітковий двигун, який виробляє стільки ж потужності, скільки бензопила. Різання пиломатеріалів розміром 10х10 см за 8-9 секнунд. Швидкість обертання 8000 об./хв дає змогу випередити основних конкурентів у 2-3 рази. Безщітковий двигун має термін експлуатації понад 10 років. Основний корпус виготовлений із жорстких матеріалів. 40-сантиметрова шина здатна впоратися з предметами завширшки до 36 см за один розріз.
Переваги:
Безщітковий двигун забезпечує надійність і довговічність.
М'яка гума на ручці забезпечує максимальний комфорт та зручність.
Оливний бак дуже великого розміру з автоматичною системою змащення
Подвійне запобіжне гальмо робить роботу безпечнішою
Легко регулювати ланцюг і шину
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.62 кг |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувацькі характеристики | |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 350 мм |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт. |
| Ланцюг | 35 |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Шина | 35 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Номінальна напруга | 40 В |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 20 м/с |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
- Ціна: 4 882 ₴

