Характеристики WERK WQD15 Фекальний насос Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія 1 рік тип насоса заглибний Тип живлення Мережа потужність 2500 Вт продуктивність 300 л/хв напруга 220 В глибина занурення 5 м Висота підйому 18 м Діаметр Заглибний фекальний насос — Поплавцевий вимикач — Кабель живлення — Інструкція з експлуатації — Гарантійна вага вага 19 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 400 Вт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Клас захисту | I |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальна продуктивність | 7500 л/год |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Діаметр труби | 1″ - 1 1/4″ - 1 1/2″ |
| Клас ізоляції | IPX8 |
| Максимальна заглибна глибина | 5 м |
| Максимальний розмір часток для брудної води | 35 мм |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Максимальний натиск | 5 м |
| Максимальна температура довкілля | 35 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴

