Вібраційний насос WERK VM70 призначений для підіймання води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром понад 100 мм, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм із температурою води не більш ніж 40 °C з подальшим використанням її для поливання індивідуальних садово- та для інших господарських потреб.
Звертаємо Вашу увагу! Принцип роботи вібраційного насоса не дає йому працювати на глибині понад 3 м, оскільки стовп води буде продавлювати мембрану гумового зворотного клапана, що може призвести до передчасного виходу з ладу техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр труби | 1″ - 1 1/4″ - 1 1/2″ |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Клас ізоляції | IPX8 |
| Клас захисту | I |
| Максимальна заглибна глибина | 5 м |
| Максимальна продуктивність | 7500 л/год |
| Максимальна температура довкілля | 35 °C |
| Максимальний натиск | 5 м |
| Максимальний розмір часток для брудної води | 35 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴

