Характеристики FORTE FP24CHP Мотопомпа Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 2 роки Ключові особливості Призначена для перекачування хімічних рідин Посилена рама Металеві конектори Датчик рівня оливний старт Вода Брудна/чиста Тактність двигуна Чотиритактна Потужність0, Продукт3 Діаметр отвору патрубка 50 мм. Висота всмоктування 7 м. Вага 22 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Внутрішній діаметр входу та виходу | 4 дюйми |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Діаметр циліндра та хід | 77х58 мм |
| Місткість паливного бака | 6 л |
| Зовнішній діаметр входу та виходу | 100 мм |
| Максимальна продуктивність | 80 м3/г |
| Перехідники | 2 шт |
| Підйом насоса | 20 м |
| Робочий об'єм двигуна | 270 см3 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А) |
| Система запалювання | Запалювання від магнето транзистора |
| Тип двигуна | 4-х тактний OHV |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83 дБ (А) |
| Фільтр | 1 шт |
| Хомут | 3 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 395 ₴

