Характеристики Миття високого тиску Grunhelm GR-3100IM PROFI Виробник Grunhelm Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип живлення Мережа Потужність 3100 Вт Витрачання води 11 л/хв Можливість самовсмоктування Да Підігрівання води Да Матеріал помпи Метал Довжина шланга 38,5 кг Додатково 190 барів Потужні колеса для зручного транспортування Професійний пістолет із системою блокування Корпус із міцного пластику Система автоматичного вимкнення, якщо немає води, Металева помпа та з'єднувачі Тривісний поршневий насос Поршні із загартованої неіржавкої сталі INDUCTION Фільтр для очищення води Функція самовсмоктування дає змогу використовувати резервуари для подавання води Захищає насос і двигун у разі виникнення перебоїв у подаванні води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | Є |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 8,7 л/хв |
| Пістолет | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шланг | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 466 ₴

