
Мийка високого тиску Grunhelm GR-2800IM PROFI
12 777 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83876
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мийка високого тиску GR-2800IM PROFI — якісний і зручний апарат професійного класу, призначений для очищення від складних забруднень, плям. Мийний пристрій із легкістю видалить бруд на фасадах будівель, транспорті, доріжках із жорстким покриттям, вітринах. Агрегат обладнаний потужністю 2800 Вт, що досить високий показник, з огляду на компактні габарити та вагу 24,5 кг. Витрата води 520 л/год, робочий тиск 210 барів, кабель 6 м. Ви з легкістю зможете використовувати додатково мийний засіб, водночас температура води не має перевищувати 40°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | Є |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 8,7 л/хв |
| Пістолет | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шланг | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 777 ₴
