
Кутова шліфмашина Forte AG 9-125 V
1 497 ₴
- Готово до відправки
- Код: 87484
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Forte AG 9-125 V — легкий, компактний і водночас потужний інструмент для побутових робіт, який позитивно зарекомендував себе в різання листових матеріалів, а також зачищенні та шліфуванні дерева, металу, бетону, гіпсокартону, каменю, цегли, пластику. Залежно від провідної операції та властивостей матеріалу на кутовій шліфувальній машині можна встановити будь-який диск або насадку.
Пристрій обладнаний потужним двигуном з ефективним захистом від пилу, регулятором обертів, двопозиційною бічною ручкою з нековзним покриттям, однаково зручною і під праву, і під ліву руку, захисним кожухом, що запобігає потраплянню всередину пристрої відходів, що утворюються в процесі роботи та захищає оператора. розльоту іскор, продуманою системою повітряного охолодження.
Великий робочий ресурс болгарки забезпечують надійні комплектуючі, адаптовані до будь-яких зовнішніх умов, принцип дії, металевий корпус редуктора та додаткове покриття обмоток якоря. За зручність у роботі відповідають ергономічна форма корпусу, мінімальний рівень шуму та вібрації, опція простого та швидкого блокування шпинделя для зміни диска або насадки, а також захист від випадкового увімкнення та повторного запуску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 1 497 ₴
