Болгарка Forte AG 16-180 — універсальний високопродуктивний інструмент побутового класу, яким можна різати, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна — 1600 Вт, а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами.
Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.65 кг |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 118 ₴

