Болгарка Forte AG 14-125LP — універсальний високопродуктивний інструмент побутового класу, яким можна різати, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна — 1400 Вт, а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴

