Електрична кутова шліфмашина HAISSER GA-28 призначена для сухого очищення та різання металевих або мармурових поверхонь, очищення металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів за допомогою зачисних або відрізних кругів (дисків). Під час використання спеціальних насадок можна використовувати КШМ для використання.
Переваги:
- Двигун із мідною обвиткою
- Плавний пуск
- Висока потужність і продуктивність
- Мережевий кабель 3 м із липучкою
- 3-позиційна бічна ручка для контролю та комфорту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Максимальна кількість обертів | 8400 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 044 ₴

