Електрична кутова шліфмашина HAISSER GA-25 призначена для сухого очищення та різання металевих або кам'яних поверхонь, очищення металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів за допомогою зачисних або відрізних кіл (дисків) для чищення предметов от краски.
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.4 кг |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 404 ₴

