Електрична кутова шліфмашина HAISSER GA-20 призначена для сухого очищення та різання металевих або мармурових поверхонь, очищення металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів за допомогою зачисних або відрізних кіл (дисків) використання спеціальних насадок можна використовувати КШМ для фарб.
Переваги:
- Двигун із мідною обвиткою
- Вугільна щітка зовні
- Висока потужність і продуктивність
- Мережевий кабель 3 м із липучкою
- 3-позиційна бічна ручка для контролю та комфорту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 715 ₴

