Електричний лобзик Л 801 РМ Сталь потужний електричний лобзик, для створення рівних, криволінійних і похилих розрізів. Він чудово справляється з ДСП, фанером, ламінатом, пластиком ПВХ і жорсткими листовими металами. Модель однаково добре підходить домашнім майстрам і професіоналам у своїй справі. Пристрій працює від звичайної побутової мережі напругою 220 В. Витривалий двигун потужністю 800 Вт здатний подолати великий опір матеріалів. Максимальний показник глибини занурення залежить від типу обраного матеріалу. Для дерева цей показник становить 65 мм, для металу — 8 мм. Частота ходу може регулюватися в допустимих межах від 500 до 3000 хід/хв. Ручка пристрою виготовлена в зручній ергономічній формі. Спеціальні прогумовані накладки запобігають ковзанню рук, сприяючи надійному утриманню інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938 ₴

