Електричний лобзик Л 651 ШРМ Сталь — практична електрична новинка для розпилювання в дереві, пластику, металі та інших матеріалах. Він чудово справляється з гіпсокартоном, ДСПом, фанером, ламінатом і твердими листовими металами. Пристрій працює від звичайної побутової мережі напругою 220 В. Витривалий двигун потужністю 650 Вт здатний подолати великий опір матеріалів. Максимальний показник глибини занурення залежить від типу обраного матеріалу. Для дерева цей показник становить 65 мм, для металу — 6 мм. Частота ходу 3000 хід/хв. Ручка пристрою виготовлена в ергономічній формі. Спеціальні прогумовані накладки запобігають ковзанню рук, сприяючи надійному утриманню інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.22 кг |
| Довжина ходу пилки | 17.4 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴

