Бетонозмішувач Forte EW8160P — професійний будівельний інструмент, що характеризується своєю надійністю, об'ємом і якістю приготування суміші. Наявність транспортувальних коліс робить бетонозмішувач максимально мобільним, а потужність двигуна 650 Вт зробить готову суміш за рекордно малий проміжок часу. Бетонозмішувач Forte EW8160P — це завжди висока якість приготування суміші та довгий термін експлуатації, завдяки якісно виготовленим міцним деталям і металевій конструкції. Товщина металу, що використовується для нижнього бака, збільшена до 2 мм. Має опорну раму 2,5 мм із додатковими ребрами жорсткості. Це робить бетонозмішувач стійкішим під час роботи на м'якому ґрунті. Модель укомплектована колесами з жорсткого та практичного каучуку. Колеса стійкіші, вмішують вібрації, а також мають більший період експлуатації. Особливості: Сталева конструкція рами Чавунний вінець Компактність і мобільність перекидного колеса обладнано фіксатором Оптимальна потужність двигуна під місткість бака Можливість роботи на два боки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 160 л |
| Об'єм готової суміші | 120 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 72.7 кг |
- Ціна: 9 751 ₴

