Бетонозмішувач Forte EW6140P — якісний і надійний професійний інструмент, призначений для приготування як бетонних, так і будівельних розчинів за невеликий проміжок часу. Наявність транспортувальних коліс робить роботу максимально комфортною. Завдяки якісно виготовленим міцним деталям конструкції, бетонозмішувач Forte EW6140P, це завжди висока якість приготування суміші та гарантія довгої експлуатації. Товщина металу, що використовується для нижнього бака, збільшена до 2 мм. Має опорну раму 2,5 мм із додатковими ребрами жорсткості. Це робить бетонозмішувач стійкішим під час роботи на м'якому ґрунті. Модель укомплектована колесами з жорсткого та практичного каучуку. Колеса стійкіші, вмішують вібрації, а також мають більший період експлуатації. Особливості: Сталева конструкція рами Чавунний вінець Компактність і мобільність перекидного колеса обладнано фіксатором Можливість роботи на дві сторони
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 67 кг |
- Ціна: 9 031 ₴

