Ефективна в роботі вінцева бетонозмішувача збільшеної місткості зі зручними функціональними можливостями. Пристрій чудово проявить себе під час виконання всіх різновидів будівельних робіт. Особливо її використання буде актуальним у місцях, де потрібна швидка замісна велика кількість матеріалу. Бетонозмішувач обладнаний електричним двигуном підвищеної потужності 900 Вт, завдяки чому забезпечується продуктивний режим роботи без жодних обмежень. Весь основний робочий механізм надійно захований під пластиковим кожухом. Досить велика місткість контейнера 200 л дає змогу за один замішувати до 150 л готового матеріалу, який у результаті можна легко вивантажити на будь-яку поверхню. Товщина металу, що використовується для нижнього бака, збільшена до 2 мм. Має опорну раму 2,5 мм із додатковими ребрами жорсткості. Це робить бетонозмішувач стійкішим під час роботи на м'якому ґрунті. Модель укомплектована колесами з жорсткого та практичного каучуку. Колеса стійкіші, вмішують вібрації, а також мають більший період експлуатації. Обертання барабана відбувається за допомогою найпрактичнішої кліногенної передачі. Головною перевагою такого рішення є можливість швидкого усунення неполадок. У разі розриву ременя він легко зазнає заміни. Конструкція обладнання характеризується наявністю розбірного барабана з міцними лопатями та ручки для перекидання готової продукції типу «штурвал». Така конструкція вважається найзручнішою у використанні, вона дає змогу не тільки контролювати кількість вивантажуваного матеріалу, але й зафіксувати бак у будь-якому положенні. Для простоти переміщення техніки передбачено два транспортувальні колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 200 л |
| Об'єм готової суміші | 150 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака розчинозмішувача | 200 л |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 65 кг |
- Ціна: 12 454 ₴

