Опис Акумуляторний гайковерт Procraft PWA36 (без АКБ та ЗП)
Властивості
Число оборотів холостого ходу 0 - 2000 об/хв
Тип патрона 1/2" квадрат
Вага 2 кг
Номінальна напруга 20 В
Максимальний крутний момент 850 Нм
Режим роботи 3 на закручування, 2 - на відкручування
Тип двигуна Безщітковий
Частота удару 0 - 2000 уд/хв
Рівень звукового тиску LpA = 72,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності LwA = 83,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2 3,611; K = ±1,5
Ємність аккумулятору 2, 4, 8 Аг
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації Є
Акумулятор Немає
Зарядний пристрій Немає
Упаковка Картонна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2000 об/хв |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,611; K = ±1,5 |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
| Зарядний пристрій | немає |
| Режим роботи | 3 на закручування, 2 - на відкручування |
| Максимальний крутний момент | 850 Нм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | 1/2" квадрат |
| Частота удару | 0 - 2000 уд/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Паковання | Картонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 175 ₴









