Акумуляторний обприскувач Procraft AS16 — професійне обладнання для оброблення городу, декоративних і плодових дерев, чагарників та інших садових насаджень. Пристрій також підходить для побілювання та розпилення втисненої фарби. Технічні особливості моделі Укомплектована потужним 12-вольтним 12-амперним акумулятором із триколірним індикатором заряду. Робочий об'єм бака обприскувача становить 16 літрів. Модель обладнана збірним брандзійтом із неіржавкої сталі. Зручне регулювання інтенсивності обприскування. Витримує мороз до 10 градусів і сорокаградусну спеку. Є фільтр грубого очищення, що запобігає засміченню бака сміттям. Переваги обприскувача Модель Procraft AS-16 витримує до чотирьох годин безперервної роботи. Водночас пристрій дуже зручний в експлуатації завдяки невеликій вазі (5,5 кг) і продуманій ергономіці. Обприскувач має форму рюкзака та зручно фіксується на плечах за допомогою бретельок, рівномірно розподіляючи навантаження на всій спині. Крім самого обприскувача, до комплекту входить зарядний пристрій і три змінні насадки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5,5 Кг |
| Насадка | 3 шт |
| Розміри | 38*18,5*52 см |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зарядний пристрій | Є |
| Довжина шланга | 110 см |
| Робочий тиск | 0,15 - 0,5 МПа |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Аг |
| Брандспойт | сталевий, збірний, 47-84 см |
| Максимальний робочий об'єм | 16 |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Запірний пристрій | Кран |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴




