
Електроcкутер DOZER S-1800 світло-зелений
39 958,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0057187
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер DOZER S-1800 (світло-зелений) — потужний і стильний міський транспорт з оновленим контролером для кращої динаміки та розгону. Максимальна швидкість — до 72 км/год, запас ходу — до 70 км. Комфортна посадка для двох пасажирів, зручна спинка та місткий відсік під сидінням. Оснащений круїз-контролем для стабільного руху на довгі дистанції. Просте управління — підходить навіть для підлітків. Реєстрація в МРЕО не потрібна (потужність до 4 кВт).
| Гарантія | 1 Рік |
| Діаметр коліс | 3.5-10 |
| Задні гальма | дискові |
| Колісна база | 1350 мм |
| Напруга двигуна | 72V |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип шини | Безкамерна |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1780*550*1000 мм |
| Потужність | 1800 Вт |
| Країна походження | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація та круїз-контроль |
| Навантаження | 200 кг |
| Вага | 93 кг |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Передні гальма | дискові |
| Ємність аккумулятору | 6 АКБ по 12V-20AH (72V-20AH) |
| Вид товару | Електроскутер |
| Кількість місць | 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1800 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1800 Вт |
| Вага | 93 кг |
| Ємність аккумулятору | 6 АКБ по 12V-20AH (72V-20AH) |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Висота | 1 |
| Довжина: | 0.55 |
| Розмір | 1780*550*1000 мм |
| Ширина | 1.78 |
| Тип товару | Електроскутер |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація та круїз-контроль |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Навантаження | 200 кг |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Колісна база | 1350 мм |
| Напруга двигуна | 72V |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Заднє гальмо | дискові |
| Діаметр коліс | 3.5-10 |
| Переднє гальмо | дискові |
| Кількість місць | 2 |
| Тип шини | Безкамерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 958,60 ₴







