
Електроcкутер DOZER T-2300 зелений 2300W 72V-23AH
58 387,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0061807
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер T-2300 у зеленому кольорі, має міцну конструкцію та продуману компоновку. Спереду встановлено вітрове скло та Led фара. Сидіння широке, двомісне. Позаду розміщений невеликий багажник із кріпленням під кофр, що дозволяє перевозити дрібні речі. По боках і в нижній частині рами передбачені металеві трубки-захист — вони підсилюють конструкцію та захищають корпус при випадкових контактах або падіннях. Переднє колесо з дисковим гальмом. Дзеркала та кермо стандартної посадки для зручного керування.
| Діаметр коліс | 90/80-12 |
| Задні гальма | дискові |
| Колісна база | 1300 мм |
| Напруга двигуна | 72V |
| Тип акумулятора | Графеновий |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1950*730*1150 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація |
| Навантаження | 200 кг |
| Вага | 130 кг |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Запас ходу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Передні гальма | дискові |
| Ємність аккумулятору | 72V-23AH |
| Кількість місць | 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2300 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 23 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 130 кг |
| Ємність аккумулятору | 72V-23AH |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Висота | 1.15 |
| Довжина: | 0.73 |
| Розмір | 1950*730*1150 мм |
| Ширина | 1.95 |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація |
| Запас ходу | 70 км |
| Навантаження | 200 кг |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Колісна база | 1300 мм |
| Напруга двигуна | 72V |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Тип акумулятора | Графеновий |
| Заднє гальмо | дискові |
| Діаметр коліс | 90/80-12 |
| Переднє гальмо | дискові |
| Кількість місць | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 387,40 ₴







