
Комплект поворотників для електротрициклів
408,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058931
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект поворотників (Model 4) — набір світлодіодних індикаторів для подання сигналу повороту. Має стандартні роз'єми для швидкого встановлення, стійкий до впливу зовнішніх умов.
| Габарити | Довжина 15.5 , висота 7 , ширина 6 см |
| Довжина кабелю | 60 см |
| Сумісно з | Dozer Model 4П |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 0.2 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 0.04 |
| Довжина: | 0.17 |
| Ширина | 0.1 |
| Габарити | Довжина 15.5 , висота 7 , ширина 6 см |
| Довжина кабелю | 60 см |
| Сумісно з | Dozer Model 4П |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,45 ₴


