
Комплект дротів (Model 4) для електротрицикла
2 426,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058933
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дротів (Model 4) — набір електричних кабелів для підключення основних компонентів електротранспорту. Включає роз’єми стандартного типу, оптимальну довжину для швидкого монтажу. Забезпечує стабільну передачу живлення та сигналів.
| Сумісно з | Dozer Model 4 |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 190 см, 0.046 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 0.026 |
| Довжина: | 190 см, 0.046 |
| Ширина | 0.026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 426,75 ₴



