БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Електроcкутер DOZER B-500 чорний 500 вт
20 998,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056763
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер DOZER B-500 (чорний) — це зручний транспорт із сучасним дизайном і практичними функціями. Оснащений широким сидінням з додатковою спинкою для пасажира, переднім кошиком для покупок або речей, а також підніжками для комфортної посадки. Завдяки низькій посадці та електроприводу, скутер ідеально підходить для щоденного використання в місті, підходить як молоді, так і людям старшого віку. Потужне переднє світло забезпечує хорошу видимість у темний час доби, а міцна підставка дозволяє зручно паркувати транспорт. Бездоганний вибір для економного, екологічного та стильного пересування.
| Габарити | 1430*610*1020 мм |
| Гарантія | 1 Рік |
| Діаметр коліс | 2.5-14 |
| Тип шини | Безкамерна |
| Бренд | Dozer |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Особливості | Приборна панель, передня LED фара, звуковий сигнал |
| Навантаження | 90 кг |
| Вага | 53 кг |
| Задня підвіска | пружинний амортизатор |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Запас ходу | 20-25 |
| Батарея | свинцево кислотна 48V-12H |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Ємність аккумулятору | 48V-12AH |
| Кількість місць | 2 |
| Ширина | 1.43 |
| Довжина | 0.61 |
| Висота | 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Вага | 53 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 48V-12AH |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Висота | 1 |
| Довжина: | 0.61 |
| Ширина | 1.43 |
| Батарея | свинцево-кислотна 48V-12H |
| Особливості | Приборна панель, передня LED фара, звуковий сигнал |
| Запас ходу | 35-45 км |
| Навантаження | 90 кг |
| Задня підвіска | пружинний амортизатор |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Гарантія | 1 рік |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Діаметр коліс | 2.5-14 |
| Кількість місць | 2 |
| Габарити | 1430*610*1020 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 998,20 ₴







