
Передні гальмівні колодки для електротрицикла 10,5 см
353,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058958
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передні гальмівні колодки Model 1, 2, 2E – це комплект для надійного та безпечного гальмування. Виготовлені з міцних зносостійких матеріалів, вони забезпечують стабільне уповільнення та максимальну ефективність навіть при інтенсивному використанні.Висока зносостійкість дозволяє продовжити термін експлуатації колодок і гальмівного диска. Спеціальне покриття знижує неприємні звуки та забезпечує плавне гальмування. Стійкі до високих температур, що запобігає перегріву та втраті ефективності.
| Бренд | Dozer |
| Матеріал | Метал, абразивне покриття |
| Товщина | 5мм |
| Особливості | Діаметр під різьбу 5,5мм |
| Довжина | 10,5см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.025 |
| Довжина: | 10,5см, 0.11 |
| Матеріал | Метал, абразивне покриття |
| Ширина | 0.055 |
| Особливості | Діаметр під різьбу 5,5мм |
| Товщина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,96 ₴

