
Передній бризковик для електротрицикла Dozer (Model 3,5)
337,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058992
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній бризковик для Model 3 та 5 — міцний захист від бруду, води та каміння під час руху. Виготовлений з металу, що забезпечує надійність, довговічність та зберігає акуратний вигляд техніки навіть у складних умовах експлуатації.
| Габарити | 50*14.5*14 см |
| Сумісно з | Dozer Model 3 |
| Бренд | Dozer |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 0.6 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 0.22 |
| Довжина: | 0.47 |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 0.11 |
| Габарити | 50*14.5*14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,12 ₴



