
Задні гальмівні колодки для електротрицикла
353,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058948
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Задні гальмівні колодки Model 1 – це компонент для ефективного гальмування та безпечного керування транспортним засобом. Виготовлені з високоякісних зносостійких матеріалів, вони забезпечують стабільне гальмування навіть в екстремальних умовах.Колодки мають оптимальну форму та розмір для легкої установки, що дозволяє замінити зношені елементи. Спеціальне покриття мінімізує шум і вібрацію під час гальмування, та стійкість до високих температур.
| Діаметр під втулку | 12мм |
| Бренд | Dozer |
| Матеріал | Метал, абразивне покриття |
| Товщина | 6мм |
| Довжина | 14,5см, 0.23 |
| Ширина | 0.04 |
| Висота | 0.11 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.11 |
| Довжина: | 14,5см, 0.23 |
| Матеріал | Метал, абразивне покриття |
| Ширина | 0.04 |
| Товщина | 6 мм |
| Діаметр під втулку | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,96 ₴

