БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Електроcкутер DOZER S-2000 чорний
44 654,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056759
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер Dozer 2000W має потужний двигун 2000 Вт що забезпечує високу продуктивність, плавний розгін та швидкість, яка дозволяє легко пересуватись у міському середовищі. Запас ходу до 70 км: однієї зарядки вистачає для тривалих поїздок без необхідності частого підзаряджання. Екологічний транспорт: без шуму та шкідливих викидів. Сучасний дизайн: стильний і ергономічний, просторий багажник, м'яке сидіння та зручне управління роблять кожну поїздку приємною. Надійна система гальм, яскраві фари та сигналізація. Обирайте Dozer 2000W і насолоджуйтесь свободою пересування! Встигніть замовити за вигідною ціною прямо зараз!
| Гарантія | 1 Рік |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Діаметр коліс | 3.5-10 |
| Задні гальма | дискові |
| Колісна база | 1300 мм |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип шини | Безкамерна |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1960*710*1160 мм |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація |
| Вага | 95 кг |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Передні гальма | дискові |
| Ємність аккумулятору | 6 АКБ по 12V-20AH (72V-20AH) |
| Вид товару | Електроскутер |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 95 кг |
| Виробник | Dozer |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 2000 Вт |
| Ємність аккумулятору | 72V-20AH |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Висота | 1.16 |
| Довжина: | 0.71 |
| Розмір | 1960*710*1160 мм |
| Ширина | 1.96 |
| Тип товару | Електроскутер |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Колісна база | 1300 мм |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Заднє гальмо | дискові |
| Діаметр коліс | 3.5-10 |
| Переднє гальмо | дискові |
| Кількість місць | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 654,40 ₴







