
Електротрицикл DOZER Model 2 1200 W вантажний електричний
70 215,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0052883
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Електротрицикл DOZER Model 2 - це доступний, недорогий, економний, стильний і простий в управлінні апарат нового покоління, що забезпечить Вам комфортну поїздку по дорогах з твердим або ґрунтовим покриттям. Даний трицикл економічний з точки зору обслуговування. Сам двигун рідко потребує ремонту, так як істотно менше зношується через сильне тертя деталей порівняно з деталями циліндропоршневої групи ДВС. А значна величина фактичного моменту, що крутить, від мотора передається на колеса практично з мінімальних оборотів - немає необхідності "крутити" мотор до упору. Дана техніка має РК дисплей, сигналізацію та лінзованні передні фари, які добре висвітлюють дорогу в темний час доби. Дзеркала заднього виду дають хороший огляд навколо трицикла в момент руху та паркування. Цей електротрицикл чудово підходить як для домашнього використанняя, так і для підприємтсва, адже у закритих приміщеннях пересуватися на електротрициклі безпечніше, ніж на транспорті з бензиновим чи дизельним агрегатами . Особливо це стосується складів із зберігання продуктів, хімічних та нафтопереробних підприємств, харчових виробництв. Купити вантажний електротрицикл в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти найдуть відповіді на ваші запитання і допоможуть підібрати модель під ваші уподобання. Задати питання або отримати додаткові фото Ви можете звернувшись по телефону. Доставка товару здійснюється по Україні кур'єрськими службами та власною логістикою.
| Гарантія | 1 Рік |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 2900х1130х1325 мм |
| Розмір кузова | 1500х1050х330 мм |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Жовтий |
| Потужність | 1200 Вт |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для перевезення вантажів |
| Тип двигуна | Електричний/редукторний |
| Навантаження | 650 кг |
| Напруга | 60 В |
| Вага | 210 кг |
| Задня підвіска | підвіска на напівелептичних листових ресорах |
| Вид пального | Електроенергія |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Тип кузова та бортів | Відкидні |
| Потужність двигуна (Вт) | 1200 |
| Вантажопідйомність | 550-650 кг |
| Запас ходу | 55-65 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Батарея | свинцево кислотна 60V-58AH |
| Розміри коліс передні/задні | 3.50-12/4-12 |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Вид товару | Електротранспорт |
| Ширина | 1.1 |
| Довжина | 2.8 |
| Висота | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Вага | 210 кг |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Ємність акумулятору | 58 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1200 Вт |
| Тип двигуна | Електричний/редукторний |
| Напруга | 60 В |
| Висота | 1 |
| Довжина: | 2.8 |
| Матеріал | Метал |
| Розмір | 2900х1130х1350 мм |
| Ширина | 1.13 |
| Призначення | Для перевезення вантажів |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-45H |
| Розмір кузова | 1500х1050х330 мм |
| Тип палива | Електроенергія |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Тип товару | Електротранспорт |
| Запас ходу | 55-65 км |
| Вантажність | 550-650 кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Навантаження | 650 кг |
| Задня підвіска | підвіска на напівелептичних листових ресорах |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Країна походження | Китай |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Потужність двигуна, Вт | 1200 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Розміри коліс передні/задні | 3,50-12/3,75-12 |
| Тип кузова та бортів | Відкидні |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
- Ціна: 70 215,50 ₴







