
Двигун дизельний на мотоблок DE6-1 , 6 к.с.
22 826,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058719
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Паливний бак на 3,6 літра виготовлений із полегшених і міцних сплавів і призначений для зберігання робочих рідин мотоблока. Бак паливний має антикорозійне покриття й пофарбований в яскраво-червоний колір, що надає йому привабливості й естетичного вигляду. На верхньому отворі розташована кришка з внутрішньою різзю. Вона забезпечує надійну фіксацію кришки та надійну герметизацію. Відстань між шпильками кріплення 105 мм. Корпус бензобака повністю герметичний, не протікає й має нижню рівну поверхню для цілісного використання пального. Він підходить до таких моделей: Зустр PS-Q70, GN-2, KX-3, GN-4, Кентавр 2060б, 2070б, 2075б, 2080б, 2061б, 2081g. Форте (Форте) 105G. Вітязь (Папа) HT-105A, SR1Z-750, SR1Z-90, SR1Z-80B, SR1Z-100, Zirka (Зірка) LX 2060G, LX 2062G, Zirka GT70G01 Нева МБ-2к, Аврора МБ-6. Sadko (Садко) M500, 500PRO, M800L, M-1165, M-1265PRO, Bulat (Булат) BT900, BT1100C, Weima 900M, WM1050, WM1100C, Iron Angel GT600, GT50 GX200
| Гарантія | 1 Рік |
| Колір | Зелений |
| Діаметр вала хвостової частини | Під шліци 20мм*25мм |
| Діаметр внутрішньої різьби (вал) | 6.5мм |
| Бренд | Dozer |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Потужність | 6 к.с. |
| Тип пакування | Картонна коробка/Пінопласт |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (178FЕ) |
| Робочий об’єм двигуна | 296 куб.см |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Вид пального | Дизель |
| Система запуску | Ручний стартер, Электростартер генератор Є (12 Вт – тільки для запуску двигуна) |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об’єм паливного бака | 4 л |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Потужність двигуна, л. с. | 6 к. с. |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.5 |
| Довжина: | 0.43 |
| Ширина | 0.47 |
- Ціна: 22 826,90 ₴







