
Електроcкутер DOZER S-1800 (білий)
39 958,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055591
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Електроcкутер DOZER S-1800 - це сучасний потужний трансорт що має якісну ергономіку, та характериільшило тягові характеристики, тепер старт став на стики що дозволяються з комфортом пересуватись двум пасажирам на відстань до 70 км. Дана модель отримала в останньому оновленні новий контролер, що набагато бадьориший ніж у конкурентів, а швидкість стала 50 км/год , що більше ніж офіційно заявлена, Позаду встановлюється додаткова спинка для пассажира, а під сидінням місце для зберігання власних речей. Управління максимально просте, справиться будь-хто, підійде для дітей. Реєстація в МРеО не потрібна, так як цей транспортний засіб до 4 кВт. Порадуйте себе або своїх близьких якісною технікою, та отримуйте задоволення від подорежей з Dozer.
Мінімальна кількість для замовлення 1
Діаметр коліс 3.5-10
Задні гальма дискові
Колісна база 1350 мм
Напруга двигуна 72V
Тип акумулятора Свинцево-кислотний
Бренд Dozer
Розмір 1780*550*1000 мм
Потужність 1800 Вт
Країна походження Китай
Тип двигуна Безщітковий
Особливості РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація
Навантаження 200 кг
Вага 93 кг
Задня підвіска гідравлічні амортизатори та пружини
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Запас ходу 60-70 км
Максимальна швидкість 50 км/год
Час повного заряджання 6-8 годин
Передні гальма дискові
Ємність аккумулятору 72V-20AH
Вид товару Електроскутер
Кількість місць 2
Ширина 1.78
Довжина 0.55
Висота 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1800 Вт |
| Вага | 93 кг |
| Ємність аккумулятору | 72V-20AH |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Висота | 1 |
| Довжина: | 0.55 |
| Розмір | 1780*550*1000 мм |
| Ширина | 1.78 |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Тип товару | Електроскутер |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Навантаження | 200 кг |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Колісна база | 1350 мм |
| Напруга двигуна | 72V |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Заднє гальмо | дискові |
| Діаметр коліс | 3.5-10 |
| Переднє гальмо | дискові |
| Кількість місць | 2 |
- Ціна: 39 958,60 ₴







